DARMOWA DOSTAWA od 200,00 zł

Formy płatności

Przelew online

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez płatności shopper

 

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Nazwa: CAMELEON
Adres: Andrzeja Mielęckiego 64 43 – 155 Bieruń Nowy
Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A.
Numer konta: 44 1050 1399 1000 0092 3453 7323
Tytuł przelewu: Numer zamówienia

 

Płatności BLIK

 

#

Szybka płatność jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku. BLIK jest dostępny w 15 aplikacjach bankowych, z których klienci korzystają na co dzień.

 

Płatności kartą kredytową / debetową

 

Sama procedura jest bardzo prosta i nie różni się w zależności od rodzaju karty płatniczej. Klient w formularzu musi podać numer karty oraz jej datę ważności (obie te dane są widoczne na awersie plastiku), a także kod CVV lub CVC. Jest to trzycyfrowy kod znajdujący się na rewersie karty, na pasku z podpisem jej posiadacza. Kolejnym krokiem jest weryfikacja płatności, która odbywa się zazwyczaj albo za pomocą kodu SMS, albo aplikacji banku.

 

 

Google Pay   

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – w internecie, sklepach i nie tylko. Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, a także zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu – w internecie lub aplikacji.

   
 

Za pobraniem / przy odbiorze

 

Wybierając kuriera InPost zamówienie możesz opłacić przy odbiorze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

 

2023 © MOODNA NIP: 6262990395 | ul. Andrzeja Mielęckiego 64, 43-155 Bieruń, woj śląskie | realizacja everART

 

Sklep internetowy Shoper.pl